Новини

Досвід практики в Швейцарії

Я, Нежид Юлія, студентка 3 курсу ННІ ЕКТ.

 

З 1 липня 2017 р. по 31 жовтня 2017 р. я мала чудову можливість проходження практики в Швейцарії, в невеличкому селі Pfeffingen, кантоні Basel. Ці чотири місяці я жила і працювала в чудовій сім’ї Mayer, яка стала для мене за цей час рідною. Моя сім’я мала господарство, яке складалося з 37 корів і 70 овечок, а також вони були власниками ресторану.

 

Моїми головними обов’язками були: сервіровка, прибирання ресторану, допомога в приготуванні їжі, обслуговування людей, миття посуду та різноманітна хатня праця. Робота не була тяжкою для мене, тому що я відчувала підтримку і гарне відношення з боку господарів, і я стала членом сім’ї з першого дня.

 

 

Я щиро дякую університету за можливість побувати на цій практиці, ознайомитися з мовним і культурним середовищем Швейцарії. Під час перебування за кордоном, я здобула чудовий досвід в професійній сфері, а також стала впевненішою в собі, в своїх силах і знайшла багато друзів. Я дуже задоволена, і хочу сказати, що не всі мають такий шанс, як маємо ми, так що не втрачайте його! Не бійтеся пробувати себе в чомусь новому!

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search