Практика

Виробнича практика студентів спеціальності 141 – «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (кафедра БМІТЕ)

Інформація про виробничі практики студентів спеціальності 141 – «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», які проходили практику по кафедрі БМІТЕ

   Студент Бережний Сергій проходив виробничу практику на ТОВ «Ков’ягівське». Елеватор ТОВ «Ков’ягівське» розташоване в с.м.т. Ков’яги Харківської області. Спеціалізується на зерновому та молочному виробництві, торгівлі сільгоспкультурами. Елеватор має обладнання для сушки та очищення зерна, контролю за температурою. На елеваторі є автозавантажувач, потужністю 1500 т/добу та залізничний завантажувач, потужністю 600 т/добу. Також присутнє автовідвантаження, потужністю 700 т/добу та залізничне відвантаження, потужністю 900 т/добу.

   Під час проходження практики Бережний Сергій виконував наступні роботи: огляди приладів релейного захисту; перевірка їх стану та готовність до роботи; перевірка справності аварійної та попереджувальної сигналізації; визначення положення вимикачів, наявність напруги на шинах оперативного та змінного струму та режими роботи зарядних приладів. За допомогою стаціонарних приладів контролював опір ізоляції кіл оперативного струму. Оглядав всі прилади захисту і автоматики на щиті керування та релейному щиті, перевіряв готовність до роботи фіксуючих приладів.

 

   Студент Веклич Євгеній проходив практику в КП «Харківські теплові мережі» на посаді енергетика.

Займався веденням технічної документації, обслуговуванням, а також ремонтом електрообладнання.

 

Студент Махевський Василь та Гирка Костянтин проходили практику електромонтажниками на «ТОВ Нейтлан».

За час практики велась робота з монтажу кабельних ліній інтернету, зборці силових шаф.

Вони займалися пайкою обірваних дротів кабелів FTP, розпайкою коробок освітлення та вентиляції, збиранням прохідних клемників WAGO в силових шафах.

 

Студент Біловський Олександр проходив практику на базі ТОВ «ШП Харківенергоремонт». В обов’язки входив ремонт електрообладнання, збір даних та їх запис.

Практика проходила на Шосткінській ТЕЦ – провідному підприємстві м. Шостка, найбільшій теплоелектроцентралі Сумської області, з встановленою електричною потужністю 115 МВт і тепловою потужністю – 611 Гкал.

 Студент Шальопа Руслан проходив виробничу практику на птахофабриці Просяне, Нововодолазького району Харківської області. Напрямком діяльності птахофабрики є вирощування курей бройлерів.

В обов’язки Руслана входило: ремонт вентиляційних шахт, ремонт теплогенераторів, ремонт електричних двигунів, запуск дизельного генератора, запис даних споживання вентиляції і обігріву за добу, заміна ламп.

 

Корисна інформація

Партнери

©2020 ННІ ЕКТ.

Search